Novinky


O násVážení obchodní přátelé,
dovolte, abychom Vás ve stručnosti seznámili s dlouholetou tradicí firmy Jiří Havlíček - ALL PAPER

Celkem na našem trhu fungujeme 9 let. Během tohoto období jsme získali velké množství spokojených zákazníků a předem doufáme, že i Vás přesvědčíme o kvalitě našich služeb a výhodností naší cenové nabídky. Rádi bychom Vám představili ucelený sortiment kancelářského a papírenského zboží, ve kterém najdete jak výrobky světové kvality, tak i tradiční domácí výrobky. Bude záležet jen na Vaší volbě, pro kterou alternativu se rozhodnete.

Jak objednat?
Podle našeho katalogu vyberte vše potřebné pro Vaši kancelář. Objednat zboží je možné telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Při objednávání uved´te kód zboží, stručný popis výrobku a hlavně počet kusů.

Doprava zboží
Doprava zboží na Vámi požadované místo je zcela zdarma. Pro splnění podmínky dopravy zboží zdarma musí objednávka přesáhnout 1500,- Kč bez DPH. U standardních objednávek zaslaných do 10.00 hod. zboží doručíme do 24h.
Objednávku zaslanou po 10.00 hod. obdržíte do 48 hodin poté. Katalog obsahuje některé druhy nestandardního zboží, na které se nevztahují výše uvedené dodací lhůty. Toto zboží bude vždy označeno tímto logem: ALL PAPER

Způsob úhrahy zboží
Formou úhrady zboží se Vám pokusíme přizpůsobit.
Fakturační lhůta není předem stanovena.

Služby
Dále nabízíme zajištění potisku firemních obálek, hlavičkových papírů, výrobu vizitek a jiných reklamních letáků a předmětů.

Předem děkujeme za Váš zájem o naší nabídku a těšíme se na budoucí spolupráci.